Kurumsal
 • 1979
  Bizi Tanıyın
  Taksi Plaka Alım satım kiralama, sıfır ve ikinci el oto alım satım, oto servis ve yedek parca, rentacar, sigorta, muhasebe, müşavirlik, turizm, inşaat, emlak alım satım, alanlarında faaliyet göstermektedir. Kale Taksi, 1979 senesinde taksi faaliyetlerine Lalelide başladıktan sonra, 1996 yılında Kale Taksi markasıyla Oto Center şubesini, 2009 yılında istoç merkez şube, 2010 yılında Kadıköy şube, 2012 yılında çorlu şubesini faaliyete geçirerek taksi sektöründe diğer rakiplerinden farklı olarak istanbul dışında şubeleşme yönünde adımlar atmış ve atmaya devam etmektedir.
  Devamını gör...
 • 1996
  Kale Taksi 'Taksi Sektöründe'
  Kale Taksi, 1979 yılında Laleli'de ticari faaliyetlerine başlamıştır. Kaliteli hizmet anlayışı ve güvenilirliğiyle kısa sürede taksicilik sektörünün öncülerinden biri konumuna gelmiştir. Müşteri memnuniyetini ilke edinen çalışmalarına ek olarak, sigortacılık, muhasebe ve müşavirlik hizmetleri de vermeye başlamıştır.
  Devamını gör...
 • 2000
  Castle Rent A Car, Turizm ve Rent a Car Sektöründe!
  Dünyanın en önemli şehirleri arasında giren İstanbul’un yerli ve yabancı turist potansiyeli her sene artmaktadır. İstanbul’da artan turist trafiğinin artması, ziyaretçilere yönelik faaliyetleri de her geçen gün arttırmaktadır.
  Devamını gör...
 • 2009
  İSTOÇ Kale Plaza Yükseldi!
  İstanbul’un turist potansiyelinin her sene artması, bu yönde gerçekleşecek faaliyetlerin planlanmasına neden olmuştur. Bu bakımdan Kale Taksi ilk olarak, Atatürk ve Sabiha Gökçen Havaalanlarında açtığı şubeleriyle Castle rent a car adı altında hizmeti vermeye başlamıştır. Kale Taksi, tüm faaliyetlerini bir merkezden verebilmek için 2009 yılında 14 bin metrekare kapalı alana sahip olan İSTOÇ Kale Plazayı hizmete sundu. Daha kaliteli ve modern bir hizmetin müşterilere sunulması hedefiyle kurulan plazada, taksi muhasebeleri için 20 kişilik uzman kadro, servis ve yedek parça hizmetleri için 30 kişilik uzman kadro, 0 KM araç showroomları ve güler yüzlü satış temsilcileriyle hizmet vermektedir. Ayrıca Allianz Sigorta,Anadolu Sigorta BRC LPG, Atiker LPG, petlas gibi markaların bayi hizmetleri de Kale Plazada sürdürülmektedir.
  Devamını gör...
 • 2010
  Kale Taksi Kadıköy Şubesi Hizmete Girdi!
  Kale Taksi, hizmetlerinin giderek yaygınlaşmasına bağlı olarak, Anadolu yakası Kadıköy şubesini kurdu. Şube bünyesinde Kale Taksi; taksi, otomobil, müşavirlik, muhasebe, sigortacılık hizmetleri sunulmaktadır.
  Devamını gör...
 • 2013
  Kale Taksi Turizm Faaliyetlerini Genişletiyor!
  Turizm ve otelcilik sektörlerinde kalıcılığını garantilemek isteyen firma, İstanbul Avcılar sahilde 7 bin 500 metrekarelik otel arsası almış durumdadır.Bunun yanında birçok İstanbul'un içi ve dışında arsa yatırımlarını hızla yenilerini ekleyerek devam etmektedir.
  Devamını gör...