Blog
Taksi Plaka Kiralama

Kiralık Taksi Plaka

Yatarım araçları içerisinde her bütçeye hitap eden büyük sermayeler gerektirmeyen ve yüksek kazançlar elde etmenizi sağlayan Ticari Taksi Plakası ile farklı segment ve model araçlar ile 5 veya 8 yıl boyunca aylık sabit gelir imkanı sağlayan Taksi Plakası ile kısa sürede kendi işinizin patronu olabilirsiniz.

 

Kiralık Taksi Plakası Nedir?

Taksi Plakası plaka sahibi veya Oto Galeriler aracılığı taksi plakasının,  aylık kira ödeme şeklinde minimum bir yıl olmak üzere kiralayabilirsiniz, Plaka Kiralama konusunda en çok tercih edilen yöntem Oto Galeriden kiralanan taksi plakasıdır.

 

Oto Galeriden Plaka Kiralamanın Avantajı Nedir ?

Oto Galeriden kiralanacak Taksi Plakasının avantajları Plaka Sahibinden kiralamaya göre daha fazladır, örnek vermek gerekirse firma ile yapacağınız sözleşme gereği uzun yıllar düzeniniz bozulmadan kiralamış olduğunuz plaka ile çalışabilirsiniz, sürekli değişen plaka kira bedeli yoktur, Taksi Plakası satılsa bile mağdur olmamanız için hemen yerine yeni plaka takılır kısaca buna benzer bir çok avantajı ile kazancınız eksilmeden yolunuza devam edersiniz.

 

 

Plaka ve Aracı Aynı Firmadan Mı Kiralamalıyım ?

Plaka Kiralama sistemin de böyle bir mecburiyet yok ancak Plaka Kiralayacağınız firmadan araç almanın da avantajları çoktur yukarıda belirtmiş olduğumuz örneklerdeki gibi alacağınız aracı vadeli olarak ödeyebilirsiniz ayrıca sizin yerinize araç cezalarını, sigorta, muayene, çalışma ruhsatı gibi işlemleri yürütmeyi ve takibini yaptırabilirsiniz.

 

 

Kiralık Taksi Plakası Kazandırır mı ?

Kısaca özetlemek gerekirse İstanbul ‘ da aylık kazancı 15.000 tl olan bir taksinin aylık kirası ortalama 7.000 tl olduğunu düşünürsek Taksi Plakası, kiracısına aylık 7.000 tl kazandırıyor, araç bakımları vs gibi diğer masrafları da düşerseniz aylık 5.000 tl oturduğunuz yerde hiçbir iş yapmadan kazanacağınız ücrettir, ayrıca takside kendiniz de çalışır ve günlük 100tl kendinize yevmiye yazdığınızı hesapladığınız da aylık toplam geliriniz 8.000 tl civarında olacaktır. Kısaca ister kendiniz çalışın ister şoför çalıştırın iki türlüde plaka kiracısına fazlasıyla kazandıran bir yatırımdır. Ayrıca her yıl düzenli olarak zamlanan taksimetre zamları ile gelirinizin sürekli artacağını unutmayın

 

Ticari Taksi Seçimi

İstanbul ‘ da Plaka Kiralayarak kendi işinizin patronu olmayı hedeflediğinizi düşünürsek İstanbul ‘ da 3 farklı renk ve onlarca farklı marka ve model araç mevcut, araç renkleri segmentlere göre değişmekte olup D Segment bir araç da İstanbul içi Turkuaz ve Siyah Renkler den oluşmaktadır. C Segmenti Otomatik Vites araçlar sarı renkli olmaktadır. Kısaca satın alacağınız aracın segmentine göre renkleri oluşmaktadır.

Satın alacağınız aracın marka ve modeline karar vermeniz için piyasa analizi yapmanız ve bütçenize en uygun ve uzun ömürlü araçlar tercih etmenizde farda var, gerek yedek parça fiyatları gerekse periyodik bakımları konusunda bütçenizi yormayacak araçlar olmalı.

 

Firma Secimi ve Piyasa Araştırması

Kiralayacağınız Taksi Plakası ve satın alacağınız araç konusunda sektörde uzun yıllar hizmet vermiş, referansları güçlü firmalar seçmelisiniz. Yapacağınız piyasa araştırmasını mümkünse firmaları gezerek yüz yüze yapmanızda ve araçları görerek yapmanızda fayda var.

 

Bu konuda sektörde 40 yıldır hizmet veren firmamız sadece İstanbul ‘ da sekiz ayrı bölgede hizmet vermekte olup, Plaka Kiralama konusunda size en uygun fiyatları sunmaktayız ayrıca satın alacağınız araçlarda ücretsiz periyodik bakım ve vade seçenekleri ile müşteri memnuniyetini ilke edindik güler yüzlü satış danışmanlarımız ile iletişime geçebilir fiyat araştırması yapabilir veya şubelerimizi ziyaret ederek C ve D Segmenti araçlarımızı yerinde görebilirsiniz.