Blog
Plaka Fiyatları

Plaka Fiyatları

İstanbul gibi büyük şehirlerde taksi hatlarının büyük önemi bulunmaktadır. Bu evrede plaka almak isteyen kişilerin genel anlamda artış gösterdiği ve plaka alabilmek için neler yapmaları gerektiğini merak ettiğini görüyoruz. Plaka fiyatları ise plakaya yatırım yapmak isteyen kişilerin en fazla dikkat ettiği noktalar arasında yer almaktadır. Plaka satın alma ve plaka kiralamaya göre sizlere sunulan fiyatlar ise değişim göstermektedir.

Plaka Fiyatlarını Etkileyen Faktörler Nelerdir?

Plaka fiyatları sırasında bazı değişimler olduğunu görebilirsiniz. Fakat fiyatları etkileyen çok fazla faktör bulunmamaktadır. Fiyatların etkilenmesinde en fazla önem arz etmekte olan noktalara baktığımız zaman ise şehirlerin bu evrede değişim gösterdiği görülmektedir. Plaka fiyatları şehirden şehre göre değişim göstermektedir. Bu evrede sizlere sunulmakta olan fiyatlar ilçeden ilçeye göre değişim göstermez. Bazılarının plaka kiralama ve satın alma sırasından ilçeden ilçeye göre değişim göstermekte olduğunu düşündüğünü görüyoruz. Fakat böyle bir durum söz konusu değildir.

Plaka Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Plaka fiyatları plakanın alınmasında çok büyük önem göstermekte olduğu görülmektedir. Plaka alacağınız sırada fiyatlara dikkat etmeniz gerektiği gibi aynı zamanda plakayı aldığınız yere de dikkat etmeniz gerekir. Plaka almak isteyen kişiler bu noktada mutlaka kendilerine kurumsal ve profesyonel hizmet vermekte olan yerlerden plaka alma yoluna gitmesi gerekiyor. Bazıları taksi duraklarından alırken bu yanlış bir tercihtir ve taksi duraklarından plaka alınmaz. Galerilerden ve kurumsal firmalardan alabilirsiniz. Kurumsal firmalar ise galerilere göre bu noktada daha fazla tercih edilmektedir.

Neden Bizden Almalısınız?

Bazı müşterilerimiz bizimle iletişime geçtiği zaman neden bizden almaları gerektiği noktasında sorular sormaktadır. Firma olarak sizlere hizmet vermiş olduğumuz sırada her zaman en iyi şekilde hizmet vermekte olduğumuz gibi aynı zamanda profesyonel şekilde de hizmet sunuyoruz. Bunun yanı sıra sektörde yer aldığımız 40 yılı aşkın süre içerisinde bu noktada ilk firmalardan birisi olabilme imkanına da sahip olduk. Plaka fiyatları bu yüzden firmamızda yasal olan kurallara göre belirlenmektedir. İstanbul genelinde 6 şubede hizmet veriyoruz ve hizmetlerimizi profesyonel bir şekilde vermeye özen gösteriyoruz.